Pletená deka zelená

Ručně pletená dečka vyrobená z vysoce kvalitní 100% polyesterové příze nabízí komfort, který ocení i ti nejnáročnější. V rozměru 60x80 cm je dečka vhodná do kočárku, kde Vaše nejmenší udrží v teple a pohodlí. Je vhodná především do chladnějších měsíců. 


Vyobrazené barevné provedení dečky je možné objednat v dalších nabízených velikostech (120x160 cm; 140x200 cm ). Rozměry : 60 x 80 cm
799,00 Kč
S DPH Odeslání 2 - 3 dny
Počet
Poslední kusy skladem

Payment
discover visa googlewallet paypal mastercard americanexpress
IMG-20231118-WA0254.jpg

Multifunkční použití ...

Naše háčkované deky vyrábíme ve třech základních rozměrech (mini, midi a maxi), což Vám zajišťuje možnost zvolit si rozměr nejlépe odpovídající zamýšlenému využití.

Pro Vaše drobečky je vyráběn rozměr mini, který je vhodný pro použití do kočárků, postýlek, dětských autosedaček, ale také jako hřejivá a netlačící podložka pro jejich ničím nerušené hraní.

Vhodné jako dárek ...

Naše deky jsou ideální také jako dárek nejen pro maminky a jejich drobečky, ale ve velikostech midi a maxi také pro všechny Vaše nejbližší, pro něž si přejete kvalitní a originální dárek.

Kvalitní materiál a zpracování uspokojí i ty nejnáročnější a díky široké barevné škále je možné deku přizpůsobit preferencím obdarovaného.


Designový doplněk ...

Našimi výrobky je možné doladit Váš interiér k dokonalosti a vytvořit tak kouzelné místo vyzývající k odpočinku a relaxaci.

Naše deky jsou také skvělým doplňkem pro rodinné focení. Jejich design a možnost barevného sladění s výzdobou dává možnost vzniknout nezapomenutelným fotografiím, které Vám i po letech vyčarují na tváři úsměv.

Kvalitní zpracování ...

Jedná se o ruční výrobu, která je specifická nejen svou strukturou, ale také kvalitou. Každý výrobek je originál a na jeho výrobu se vždy maximálně koncentrujeme.

Ruční práce má své kouzlo a svůj příběh. Naše výrobky jsou tvořeny s láskou, péčí a radostí, která se do nich v průběhu tvorby vtiskne. 

Široká nabídka barevných provedení....

Pletené deky nabízíme v různých barevných provedeních a velikostech. Díky této nabídce je možné si vybrat deku, která bude plně odpovídat Vašim představám.

IMG-20231118-WA0254.jpg

Barevné provedení

Ačkoli se snažíme, aby vyobrazené fotografie co nejvíce odpovídaly skutečným barevným odstínům výrobku, skutečný odstín se může od fotografie mírně lišit. 

Rozměry výrobku

Jedná se o ruční výrobu, každý výrobek je originál a uváděné rozměry výrobku se mohou mírně lišit (cca 1-2%).

Údržba

Výrobek je tvořen 100% polyesterovou přízí splňující atest pro výrobky určené dětem do 3 let věku. Doporučujeme praní na program ruční praní s teplotou maximálně 30 °C s nízkými otáčkami (800 otáček/minuta). Výrobek je nutné prát uvnitř textilního pytlíku, aby se zabránilo možnému poškození materiálu. Sušit při běžné pokojové teplotě, ideálně na rovné ploše. Výrobek není možné sušit v sušičce, bělit ani žehlit. 

DS_ST23011
1 ks

Parametry

Složení
100 % polyester
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.